O nás

Podrobně o našem hotelu

Hotel Grand Jaroměř vedeme již 10 let. Když jsme ho v roce 2005 kupovali, bylo nám jasné kolik nás čeká práce. Hotel tu stojí již od roku 1896, ale jako mnoho staveb dlouhá léta jen chátral. Jelikož jsme chtěli zachovat i něco z jeho minulosti, nechali jsme mu jeho původní název Hotel Grand a snažili se ho citlivě opravit. Nejdříve jsme otevřeli restauraci, poté bar a nakonec celý hotelový areál. Za ta léta k nám velmi přirostl a je to naše srdeční záležitost.

Jsme moderní vstřícný hotelový areál s rodinnou atmosférou. Najdete nás v blízkosti trasy směr Hradec Králové – Náchod na ulici Husova 134. V našem areálu se nachází hotelové pokoje s celkovou kapacitou 50 lůžek. Pokoje jsou rozdělené na dvou až šesti lůžkové, všechny jsou vybaveny lednicí, varnou konvicí a koupelnou s WC. Výtah u nás nenajdete, máme totiž jen 2 patra, která zdolá každý. Checkout je vždy do 10 hodin. Jsme připraveni i na dlouhodobé pobyty a ubytování větších skupin. K dispozici máme i několik apartmánů, kde najdete vybavenou kuchyňku. Obchod s potravinami je pouhých 100 metrů od hotelu. Dále nabízíme zákazníkům příjemné posezení v naší restauraci s letní terasou nebo možnost zahrát si šipky, kulečník a kouknout na sportovní zápasy ve Stylle baru s malou zahrádkou. Pro naše malé návštěvníky jsme připravili vyžití na venkovním dětském hřišti.

Pokud k nám vyrážíte autem, jistě oceníte parkování zdarma přímo na hotelovém parkovišti. V případě, kdy se chystáte přijet vlakem nebo autobusem, bude pro vás příjemnou informací, že vzdálenost od zastávek je jen 1,5 Km.

Naše hosty ubytováváme každý den od 12 do 24:00, nemusíte se tedy stresovat konkrétním časem příjezdu. Recepci naleznete v Stylle baru.

V těsné blízkosti (350 metrů od hotelu) je pro návštěvníky přístupné koupaliště, hokejový stadion i sportovní hala. 

V krásném městě Jaroměř můžete pak navštívit gotický chrám sv. Mikuláše, kostel sv. Jakuba nebo Mariánský sloup. Pro milovníky kultury je zde Boučkovo divadlo nemo muzeum Waldemara Matušky. Za zmínku stojí i Pevnost Josefov s odborným výkladem. 

Vyrazit můžete i do přírody například do Babiččina údolí, které je v dojezdové vzdálenosti 11 kilometrů. Děti jistě ocení Zoo a safari Dvůr Králové pouhých 15 kilometrů od hotelu. Pěkný rodinný výlet je i do Hospitalu Kuks vzdáleného pouhých 8 kilometrů. Všechny tyto trasy a mnoho dalších lze příjemně absolvovat v rámci výletů na kole. V okolí je spoustu dalších turistických i cyklotras.

Jestliže hledáte místo pro strávení rodinné dovolené, je Jaroměř a náš Hotel Grand Jaroměř skvělou volbou.

Vzhledem ke kapacitě až 100 míst v restauraci a dalších 30ti v uzavřeném salonku jsou naše prostory velmi vhodné také pro pořádání firemních akcí, rautů i oslav.